"Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu." /Mark Twain/

Witam serdecznie

Witam serdecznie wszystkich, którzy postanowili odwiedzić mojego kolorowego  bloga, bloga w którym postaram się pokazać moje prace wykonane haftem krzyżykowym (ale nie tylko), o czym będę pisać ... pokaże czas, a tymczasem zapraszam serdecznie, rozgośćcie się, czytajcie, oglądajcie i piszcie komentarze. 

niedziela, 5 lipca 2009

Ukończyłam Elfika

Nareszcie mogę pokazać ukończonego elfika - najgorzej było z back stitchami, ale to zawsze one dodają wyrazistości każdemu haftowi i tak było i tym razem. A oto efekty:

                                     

Na razie nie będę go oprawiała (choć bardzo  chciałabym się nim pochwalić) ponieważ musi poczekać na koleje dwa hafty z tej serii.

Zrobiłam też niewielkie postępy w kalendarzu adwentowym - teraz już coś na nim widać,z resztą proszę o ocenę

         

Ale i na ciąg dalszy kalendarza przyjdzie pora. Teraz nadeszła kolej zabrać się za niespodziankę z kociej wymianki. Haft wybrałam, wzór wydrukowałam, nitki dobrałam i całość zapakowałam do torby podróżnej, ponieważ nadszedł czas na oczekiwany urlop. Jutro całą rodziną jedziemy na tydzień do Karpacza. W zeszłym roku również tam byliśmy, ale ze względu na "początkującego turystę" (patrz zdjęcie poniżej) nie zobaczyliśmy wszystkiego;-) 

                                     

Mam nadzieję że wieczorami, po trudach szlaków usiądę sobie z kawusią przy kiciusiowym hafciku.

Z drugiej strony jednak aż mi żal, jak pomyślę że przez tydzień(a może dwa - po powrocie planujemy remont pokoju) nie będę mogła śledzić blogowego życia koleżanek blogowiczek, bo nawet jeśli nie umieszczam nowych postów w swoim blogu, to jednak oglądam inne blogi i staram się być na bieżąco.

Proszę trzymać kciuki za pogodę i do zobaczenia po urlopie!!!  

1 komentarz:

  1. Elfik jest przecudny. Zyczę Wam pieknej pogody, na górskich szlakach :))

    OdpowiedzUsuń

Proszę zostaw swój ślad...