"Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu." /Mark Twain/

Witam serdecznie

Witam serdecznie wszystkich, którzy postanowili odwiedzić mojego kolorowego  bloga, bloga w którym postaram się pokazać moje prace wykonane haftem krzyżykowym (ale nie tylko), o czym będę pisać ... pokaże czas, a tymczasem zapraszam serdecznie, rozgośćcie się, czytajcie, oglądajcie i piszcie komentarze. 

środa, 11 listopada 2009

Pracowite święto ...

Na wielu blogach króluje już temat świąt - urzekły mnie swą oryginalnością i urokiem ręcznie zrobione kartki świąteczne. Postanowiłam - raz kozie śmierć. W tym roku po raz pierwszy wyślę życzenia nie na kartkach kupionych w sklepie ale na własnoręcznie wykonanych. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła pochwalić się pierwszymi pracami, które częściowo są już w pojedynczych elementach, a częściowo jeszcze jako projekt w głowie. Czekam jeszcze za zamówioną paczką z rzeczami niezbędnymi  i mogę składać wszystko w całość. Jak na razie przygotowałam, z pomocą córci, kilka kartek papieru dekoracyjnego który zamierzam wykorzystać.  Papier wykonanny został według instrukcji zawartych na potralu Cafeart

TU 

                         

i TU 

    Dzisiejszy dzień spędziłyśmy z córcią bardzo pracowicie. Karolka po sobotnim programie Marthy Stewart, który z olbrzymim zaciekawieniem obejrzała, zgłosiła zapotrzebowanie na SIEDEM kartek świątecznych: dla dwóch pań z zerówki, dla dwóch babć, dla ukochanej cioci, dla kolegi z wakacji i dla Gwiazdora ("...żeby Mu było miło..."). W niedzielę po południu zebrałyśmy piękne liście bębu czerwonego, które podsuszyłyśmy między gazetami, w tygodniu zakupiłyśmy niezbędne produkty i dziś wzięłyśmy się do pracy. Oto efekty naszej radosnej działalności. 

                                    

Szkoda tylko że nie da się pokazać wyglądu mieszkania po zabawie z brokatem - dookoła wszystko się świeci i błyszczy ;-D

Tak więc ja czaję się, myślę, układam w głowie jak mają wyglądać moje kartki, a dziecko postanowiło i ma już swoje kartki - tylko je zapakować i czekać na odpowiedni moment aby je wysłać.

2 komentarze:

  1. Fajne te karteczki, super pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne karteczki, obdarowani będą szczęśliwi :)

    OdpowiedzUsuń

Proszę zostaw swój ślad...