"Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu." /Mark Twain/

Witam serdecznie

Witam serdecznie wszystkich, którzy postanowili odwiedzić mojego kolorowego  bloga, bloga w którym postaram się pokazać moje prace wykonane haftem krzyżykowym (ale nie tylko), o czym będę pisać ... pokaże czas, a tymczasem zapraszam serdecznie, rozgośćcie się, czytajcie, oglądajcie i piszcie komentarze. 

sobota, 16 stycznia 2010

Nadrabianie zaległości

Witam wszystkich po nie zamierzonej przerwie. Mam olbrzymie zaległości zarówno na moim blogu jak i w obserwacji innych blogów, a nawet zapomniałam jak "smakują" blogowe cukierasy. Jakoś nie było mi po drodze do komputera, teraz czas wszystko nadrobić.                               A więc wszystko po kolei.

PO PIERWSZE Przed świętami wygrałam candy u Emilii. Przesyłkę otrzymałam dzień przed wigilią, a przepiękna biżuteria, która była owym cukierasem, zapakowana została w gustowne, wykonane własnoręcznie, pudełeczko. Oto cudeńka, które otrzymałam: zawieszkę i kolczyki, czyli "coś srebrnego i coś miedzianego". Sama nie wiem które piękniejsze - jestem zachwycona i zawieszką i kolczykami.

   

     

Emilio, jeszcze raz, serdecznie dziękuję za przepiękny prezent, nie masz pojęcia ile sprawił mi radości...

PO DRUGIE Jak już pisałam przedszkole, do którego chodzi moja Karolcia, brało udział w VII Gminnym Przeglądzie Jasełek i zdobyło pierwsze miejsce w kategorii  przedszkola i klasy „0”. W jasełkach moja córcia grała rolę Dziewczynki z zapałkami. Oto kilka zdjęć:

      

      

PO TRZECIE Zaczynam walentynkową niespodziankę w związku z udziałem w Walentykowej wymiance u Uli oraz kończę haft "spóźnionego", świątecznego aniołka, ale na tegoroczne święta bannerek będzie jak znalazł :O). W związku z tym niespodzianka jest niespodzianką, poniżej zdjęcie nie wykończonego jeszcze aniołka (ach te oczka...)

                               

PO CZWARTE Co prawda już po świętach, ale w wielu domach cały czas stoi jeszcze choinka, tak więc świąteczny nastrój trwa. Uwielbiam ten czas tak więc w naszym mieszkaniu choinka stoi aż do 2 lutego. A potem z żalem chowam bombki i wszelkie świąteczne ozdoby.  W związku z powyższym kilka zdjęć związanych z minionymi świętami.

   Nasza choinka - stoi cały czas i choć żywa, ma się dobrze

20 grudnia 2009 roku w Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie odbył się kolejny już, VI Jarmark Bożonarodzeniowy. 

 Dodatkowy pastuszek w stajence... 

 Mała "artystka" maluje bombkę...

PO PIĄTE Zawitała do nas zima, szkoda tylko, że zaczęła się już po świętach... Ale niech jej będzie, przynajmniej dzieciaki się cieszą...

Te zdjęcia zrobił mój mąż jadąc samochodem...

  

 

... a to już szaleństwo na sankach :O)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę zostaw swój ślad...