"Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu." /Mark Twain/

Witam serdecznie

Witam serdecznie wszystkich, którzy postanowili odwiedzić mojego kolorowego  bloga, bloga w którym postaram się pokazać moje prace wykonane haftem krzyżykowym (ale nie tylko), o czym będę pisać ... pokaże czas, a tymczasem zapraszam serdecznie, rozgośćcie się, czytajcie, oglądajcie i piszcie komentarze. 

niedziela, 16 maja 2010

Co nowego...oraz Claire de Lune 1

Dawno mnie nie było, owszem wpadałam na chwilę, żeby być mniej więcej na bieżąco, ale nie miałam czasu usiąść i napisać co u mnie...

Zapisałam się na "Cookie Time Robin Round" na blogu meririm, i udało się zebrać komplet. To moje pierwsze  RR.

Poczyniłam niewielkie postępy przy moim nowym wyzwaniu czyli Claire de Lune, Nimue. Tak na prawdę to nie widać jeszcze prawie nic, ale nie od razu Kraków zbudowano.

A odłożyłam moje elfiki, z powodu metryczki, którą wyhaftowałam dla maleńkiej Helenki.

 

Metryczka jest już u właścicielki, co więcej bardzo się podobała (oczywiście szczęśliwej mamie a nie dziecku), więc mogę zabrać się do przerwanego haftu. 

2 komentarze:

  1. Bardzo fajna metryczka. Wiem ,że mieszkasz niedaleko mnie więc chciałam się dowiedzieć gdzie ją oprawiłaś???? Ja też kończę metryczkę i nie wiem gdzie oprawić i ile mnie będzie to kosztować

    OdpowiedzUsuń
  2. ewkaka19 - moje prace oprawiam sama - zarówno ramkę jak i passepartou kupiłam w najbliższym nam Leroy Merlin. Jest tam olbrzymi wybór gotowych produktów w rozsądnych cenach (ceny możesz sprawdzić na ich stronie internetowej) , a gdybyś sobie nie dobrała rozmiaru lub koloru (w co wątpię) to możesz sobie zamówić na wymiar i ramkę i passepartou (ale to już dużo większy koszt);O)

    OdpowiedzUsuń

Proszę zostaw swój ślad...