"Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu." /Mark Twain/

Witam serdecznie

Witam serdecznie wszystkich, którzy postanowili odwiedzić mojego kolorowego  bloga, bloga w którym postaram się pokazać moje prace wykonane haftem krzyżykowym (ale nie tylko), o czym będę pisać ... pokaże czas, a tymczasem zapraszam serdecznie, rozgośćcie się, czytajcie, oglądajcie i piszcie komentarze. 

czwartek, 23 czerwca 2011

Różana Wymianka u Moteczka - finał część II

Hura!!! Moja wymiankowa połówka otrzymała dziś niespodziankę z różanej wymianki więc mogę pokazać co dla niej przygotowałam.
 Ale od początku: kiedy dowiedziałam się dla kogo będę robić wymiankowy prezencik - pomyślałam jedno - na pewno nie będzie to żaden haft. Przygotowany już wcześniej wzór i mulinki schowałam głęboko do szafy. Dlaczego? Wystarczy odwiedzić blog emart22  i zobaczyć jakie ona cuda tworzy krzyżykami, nic tylko zazdrościć. Tak więc wykonałam pierwszą w życiu filcową różę - broszkę (długo do niej dojrzewałam) oraz  deseczkę wykonaną metodą decoupage, która może służyć albo jako zawieszka - ozdóbka na ścianę lub, po niewielkiej przeróbce, jako deseczka na notatki. Poza tym do paczuszki dodałam  troszkę  mam nadzieję że przydatnych przydasi: mulinki, naklejki, różane wkłady zapachowe do świec oraz kadzidełka i mydełko. A żeby umilić chwile przy tamborku dorzuciłam kilka herbat, kaw oraz coś słodkiego.Emilio cieszę się ogromnie, że (mimo opóźnionej dostawy paczuszki) przygotowane przeze mnie drobiazgi sprawiły Ci radość.

2 komentarze:

  1. Ogromną radość, dziękuję ci bardzo, marzyłam o broszce z filcu i czymś z decoupagu. Różana zawieszka przyozdobi ścianę w kuchni, a broszka jedzie ze mną na wakacje przypięta do lnianej torby.Pozdrawiam i życzę pomyślności.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiele fajnych prezencików przygotowałaś, broszka bardzo fajna. Pozdrawiam - Mangosia

    OdpowiedzUsuń

Proszę zostaw swój ślad...