"Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu." /Mark Twain/

Witam serdecznie

Witam serdecznie wszystkich, którzy postanowili odwiedzić mojego kolorowego  bloga, bloga w którym postaram się pokazać moje prace wykonane haftem krzyżykowym (ale nie tylko), o czym będę pisać ... pokaże czas, a tymczasem zapraszam serdecznie, rozgośćcie się, czytajcie, oglądajcie i piszcie komentarze. 

wtorek, 19 czerwca 2012

TUSAL 2012 - 06/12

Powoli wracam do haftu i choć w słoiczku nic nie przybyło, to na świątecznej (hi,hi - pozostało mi się tylko z tego śmiać) kanwie widać koniec ramki. Wkrótce pokażę zdjęcie. Jednego jestem pewna - na Boże Narodzenie 2012 obrazek będzie jak znalazł.
Stwierdzam, że potrzebowałabym jakiejś konkretnej motywacji do wzięcia się do prawdziwego haftowania - jakaś wymianka, SAL czy RR. A propos RR - to moje pierwsze i jak na razie jedyne okazało się całkowicie nieudane - zapowiadało się miło i bardzo słodko, a teraz wielkie rozczarowanie. Próbujemy odzyskać własne kanwy żeby już własnoręcznie dokończyć hafty. Czy to się uda??? Mam nadzieję, że tak :O/.
No ale dosyć biadolenia - jeszcze tym razem słoiczek z taką samą zawartością, co poprzednio (ale przyrzekam, że to po raz ostatni ;O)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę zostaw swój ślad...